خانه / اخبار واترپلو / پنجمین دوره مسابقات توسعه جهانی واترپلو
پنجمین دوره مسابقات توسعه جهانی واترپلو

پنجمین دوره مسابقات توسعه جهانی واترپلو

این رقابت ها با حضور ۱۰ تیم در قالب دو گروه ۵ تیمی در استخر ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیردوی تهران در حال پیگیری می باشد.

مسابقات توسعه جهانی واترپلو یا همان فیناترافی از سال ۲۰۰۷ کار خود را آغاز کرده و هر دو سال یک بار با حضور ۱۲ تیم برتر قاره های مختلف به انجام می رسد. کویت میزبان سه دوره بوده است و سال ۲۰۱۱ هم مسابقات در دمام عربستان به انجام رسید و هم اکنون ایران میزبان پنجمین دوره از این رقابت ها می باشد .

تاکنون کشورهای کلمبیا، کویت، عربستان و ازبکستان قهرمان این مسابقات شده اند و بهترین عملکرد ایران در این مسابقات کسب مدال برنز سال ۲۰۰۷ و نقره ۲۰۱۱  است .

 

برنامه مسابقات :

گروه A: مراکش – مالت – اروگوئه – کویت – آذربایجان

گروه B: تونس – اتریش – گواتمالا – ایران – اندونزی

 

یکشنبه ۳ / ۳ / ۹۴ ( آغاز بازی ها )

 

۱- مراکش ( قرعه استراحت )

۲- اروگوئه – کویت ساعت ۱۴:۳۰ ( گروه A )

۳- مالت – آذربایجان ساعت ۱۵:۴۵ ( گروه B )

۴- اتریش – اندونزی ساعت ۱۷( گروه B )

۵- مراسم افتتاحیه ۱۸:۱۵

۶- ایران – گوآتمالا   ساعت ۱۹:۰۰( گروه B )

۷- تونس ( قرعه استراحت ) ( گروه B )

 

دوشنبه ۴ / ۳ / ۹۴

 

۱- ایران ( قرعه استراحت )

۲- اندونزی – گوآتمالا ساعت ۱۵:۰۰ ( گروه B )

۳- تونس – اتریش ساعت ۱۶:۱۵ ( گروه B )

۴- کویت ( قرعه استراحت ) ( گروه A )

۵- آذربایجان – اروگوئه ساعت ۱۷:۳۰ ( گروه B )

۶- مراکش – مالت ۱۸:۴۵ ( گروه B )

 

 

سه شنبه ۵ / ۳ / ۹۴

۱- کویت – آذربایجان ساعت ۱۵:۰۰ ( گروه A )

۲- مالت ( قرعه استراحت )   ( گروه A )

۳- اروگوئه – مراکش ساعت ۱۶:۱۵ ( گروه A )

۴- اتریش ( قرعه استراحت )

۵- گوآتمالا – تونس ساعت ۱۷:۳۰ ( گروه B )

۶- ایران – اندونزی ساعت ۱۹ ( گروه B )

 

چهارشنبه ۶ / ۳ / ۹۴

۱- اندونزی ( قرعه استراحت )   ( گروه B )

۲- اتریش – گوآتمالا ساعت ۱۵:۰۰ ( گروه B )

۳- آذربایجان ( قرعه استراحت )   (گروه A )

۴- مراکش – کویت ساعت ۱۶:۱۵ ( گروه A )

۵- مالت – اروگوئه ساعت ۱۷:۳۰ ( گروه B )

۶- ایران – تونس ساعت ۱۹ ( گروه B )

 

پنجشنبه ۷ / ۳ / ۹۴

مایو شنا فست اسکین

 

۱- اروگوئه ( گروه A )

۲- کویت – مالت ساعت ۱۵:۰۰ ( گروه A )

۳- مراکش – آذربایجان ساعت ۱۶:۱۵( گروه A )

۴- گوآتمالا (قرعه استراحت) ( گروه B )

۵- تونس – اندونزی ساعت ۱۷:۳۰ ( گروه B )

۶- ایران – اتریش ساعت ۱۹ ( گروه B )

 

جمعه ۸/ ۳ /۹۴

ساعت ۹ بازی برای تعیین تیم دهم و نهم

ساعت ۱۰:۳۰ بازی برای تعیین تیم هشتم و هفتم

ساعت۱۲ بازی برای تعیین تیم ششم و پنجم

ساعت ۱۶ رده بندی سوم و چهارم

ساعت ۱۷:۳۰  فینال

انتشار توسط 8 تم

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>