خانه / اخبار مهم / نتایج مرحله سوم لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال / کسب ۱ برد ، ۱ مساوی و صعود یک پله ای تیم طلایه داران
نتایج مرحله سوم لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال / کسب ۱ برد ، ۱ مساوی و صعود یک پله ای تیم طلایه داران

نتایج مرحله سوم لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال / کسب ۱ برد ، ۱ مساوی و صعود یک پله ای تیم طلایه داران

مرحله سوم سومین دوره لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور به میزبانی تهران و زنجان از امروز (چهارشنبه) آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی مویسسه طلایه داران از فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله سوم سومین دوره مسابقات لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور به میزبانی استان تهران و زنجان از امروز(چهارشنبه) آغاز شد. این دوره از مسابقات با حضور ۲۱ تیم در سه گروه از سراسر کشور برگزار شده و مرحله دوم آن  اول الی ۱۰ آذر ۱۳۹۶ در شهرهای تهران، مشهد و قزوین پیگیری و به پایان رسید. پس از پایان مرحله دوم  تیم‌ پیشگامان کویر یزد در گروه A، تیم استخر آزادی تهران در گروه B و آبمیوه سجاد مشهد در گروه C عنوان نخست را از آن خود کردند.

با توجه به عدم حضور دو تیم فارس و آینده سازان از گروه سوم این مسابقات در  این مرحله، تمامی نتایج این تیم در مقابل حریفان ۵ به صفر به سود تیم حریف ثبت شد.

در مرحله سوم، رقابت‌های گروه اول و سوم این مسابقات به مدت سه روز، چهارشنبه الی جمعه  ( ۱۱ تا ۱۳ بهمن ۱۳۹۶) در استان‌های تهران و زنجان برگزارمی‌شود. همچنین دیدارهای گروه دوم چهارشنبه الی جمعه  ( ۱۸ تا ۲۰ بهمن ۱۳۹۶) در تبریز پیگیری خواهد شد.

 

جدول رده بندی گروه A لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال تا پایان مرحله گروهی :

ردیف نام تیم بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
۱ پیشگامان کویر یزد ۱۸ ۱۷ ۱ ۰ ۲۸۱ ۶۲ ۲۱۹+ ۳۴
۲ سایپا ۱۸ ۱۶ ۲ ۰ ۲۸۵ ۶۷ ۲۱۸+ ۳۲
۳ باشگاه کارگران اصفهان ۱۸ ۱۲ ۶ ۰ ۲۲۱ ۱۲۶ ۹۵+ ۲۴
۴ کشواد ۱۸ ۷ ۱۰ ۱ ۸۸ ۱۹۵ ۱۰۷- ۱۵
۵ پارس بهادر جنوب ۱۸ ۶ ۱۲ ۰ ۹۶ ۲۲۱ ۱۲۵- ۱۲
۶ طلایه داران ۱۸ ۲ ۱۵ ۱ ۴۹ ۱۹۲ ۱۴۳- ۵
۷ نیروی زمینی ۱۸ ۲ ۱۶ ۰ ۷۹ ۲۳۶ ۱۵۷- ۴

 

نتایج مرحله دوم گروه A مسابقات:

بازی مرحله گروه تیم نتیجه تیم روز و تاریخ ساعت محل برگزاری
۱ دور اول A پارس بهادر جنوب ۱ ۱۲ باشگاه کارگران اصفهان چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۹ استخر آزادی
۲ دور اول A نیروی زمینی ۳ ۹ کشواد چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۰ استخر آزادی
۳ دور اول A طلایه داران ۰ ۱۵ سایپا چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۱ استخر آزادی
۴ دور دوم A پیشگامان کویر یزد ۱۸ ۲ نیروی زمینی چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۴ استخر آزادی
۵ دور دوم A باشگاه کارگران اصفهان ۷ ۰ طلایه داران چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۵ استخر آزادی
۶ دور دوم A سایپا ۱۵ ۳ کشواد چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۶ استخر آزادی
۷ دور سوم A طلایه داران ۲ ۵ پارس بهادر جنوب چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۸ استخر آزادی
۸ دور سوم A سایپا ۱۵ ۹ پیشگامان کویر یزد چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۹ استخر آزادی
۹ دور سوم A کشواد ۱ ۱۳ باشگاه کارگران اصفهان چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۲۰ استخر آزادی
۱۰ دور چهارم A کشواد ۲ ۱۲ پیشگامان کویر یزد پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۲ ۹ استخر آزادی
۱۱ دور چهارم A سایپا ۲۴ ۰ پارس بهادر جنوب پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۲ ۱۰ استخر آزادی
۱۲ دور چهارم A نیروی زمینی ۳ ۴ طلایه داران پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۲ ۱۱ استخر آزادی
۱۳ دور پنجم A پارس بهادر جنوب ۹ کشواد پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۲ ۱۶ استخر آزادی
۱۴ دور پنجم A باشگاه کارگران اصفهان ۲ ۱۵ پیشگامان کویر یزد پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۲ ۱۷ استخر آزادی
۱۵ دور پنجم A نیروی زمینی ۱ ۲۲ سایپا پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۲ ۱۸ استخر آزادی
۱۶ دور ششم A باشگاه کارگران اصفهان ۶ ۱۲ سایپا  جمعه ۹۶/۱۱/۱۳ ۹ استخر آزادی
۱۷ دور ششم A پیشگامان کویر یزد ۱۲ ۲ طلایه داران  جمعه ۹۶/۱۱/۱۳ ۱۰ استخر آزادی
۱۸ دور ششم A پارس بهادر جنوب ۱۰ ۶ نیروی زمینی  جمعه ۹۶/۱۱/۱۳ ۱۱ استخر آزادی
۱۹ دور هفتم A کشواد ۳ ۳ طلایه داران  جمعه ۹۶/۱۱/۱۳ ۱۶ استخر آزادی
۲۰ دور هفتم A باشگاه کارگران اصفهان ۱۵ ۵ نیروی زمینی  جمعه ۹۶/۱۱/۱۳ ۱۷ استخر آزادی
۲۱ دور هفتم A پیشگامان کویر یزد ۱۴ ۳ پارس بهادر جنوب  جمعه ۹۶/۱۱/۱۳ ۱۸ استخر آزادی

 

جدول رده بندی گروه B لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال تا پایان مرحله گروهی رقابت‎ها:

ردیف نام تیم بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
۱ استخر آزادی تهران ۱۸ ۱۷ ۱ ۰ ۱۷۴ ۸۵ ۸۹+ ۳۴
۲ قزوین ۱۸ ۱۴ ۴ ۰ ۱۵۲ ۹۹ ۵۳+ ۲۸
۳ پیام تبریز ۱۸ ۱۴ ۴ ۰ ۲۰۷ ۷۷ ۱۳۰+ ۲۸
۴ پالایش نفت آبادان ۱۸ ۹ ۹ ۰ ۱۱۹ ۱۱۹ ۰ ۱۸
۵ زنده یاد هوشنگ پروین ۱۸ ۴ ۱۴ ۰ ۶۲ ۱۴۲ ۸۰- ۸
۶ استان مرکزی ۱۸ ۳ ۱۵ ۰ ۵۴ ۱۵۶ ۱۰۲- ۶
۷ جمانه (تیرازیس) ۱۸ ۲ ۱۶ ۰ ۶۱ ۱۵۱ ۹۰- ۴

 


نتایج مرحله دوم گروه
 B مسابقات:

بازی مرحله گروه تیم نتیجه تیم روز و تاریخ ساعت محل برگزاری
۱ دور اول B پالایش نفت آبادان ۱۳ ۴ استان مرکزی چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۸ ۹٫۰۰  تبریز
۲ دور اول B زنده یاد هوشنگ پروین ۱ ۱۱ آزادی چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰٫۰۰  تبریز
۳ دور اول B جمانه(تیرازیس) ۰ ۱۵ پیام تبریز چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۸ ۱۱٫۰۰ تبریز
۴ دور دوم B قزوین ۱۳ ۴ زنده یاد هوشنگ پروین چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۸ ۱۴٫۰۰ تبریز
۵ دور دوم B استان مرکزی ۸ ۷ جمانه(تیرازیس) چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵٫۰۰  تبریز
۶ دور دوم B پیام تبریز ۱۴ ۶ آزادی چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۸ ۱۶٫۰۰  تبریز
۷ دور سوم B جمانه(تیرازیس) ۲ ۷ پالایش نفت آبادان چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۸ ۱۸٫۰۰  تبریز
۸ دور سوم B آزادی ۹ ۴ استان مرکزی چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۸ ۱۹٫۰۰  تبریز
۹ دور سوم B پیام تبریز ۷ ۳ قزوین چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۸ ۲۰٫۰۰ تبریز
۱۰ دور چهارم B آزادی ۱۱ ۷ قزوین پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۹ ۹٫۰۰  تبریز
۱۱ دور چهارم B پیام تبریز ۱۰ ۵ پالایش نفت آبادان پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۹ ۱۰٫۰۰ تبریز
۱۲ دور چهارم B زنده یاد هوشنگ پروین  ۸ ۵ جمانه(تیرازیس) پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۹ ۱۱٫۰۰  تبریز
۱۳ دور پنجم B استان مرکزی ۱ ۵ قزوین پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۹ ۱۶٫۰۰ تبریز
۱۴ دور پنجم B پالایش نفت آبادان ۴ ۱۱ آزادی پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۹ ۱۷٫۰۰ تبریز
۱۵ دور پنجم B زنده یاد هوشنگ پروین ۱ ۱۳ پیام تبریز پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۹ ۱۸٫۰۰  تبریز
۱۶ دور ششم B استان مرکزی ۸ ۱۳ پیام تبریز  جمعه  ۹۶/۱۱/۲۰ ۹٫۰۰  تبریز
۱۷ دور ششم B قزوین ۹ ۵ جمانه(تیرازیس)  جمعه  ۹۶/۱۱/۲۰ ۱۰٫۰۰  تبریز
۱۸ دور ششم B پالایش نفت آبادان ۸ ۲ زنده یاد هوشنگ پروین  جمعه  ۹۶/۱۱/۲۰ ۱۱٫۰۰  تبریز
۱۹ دور هفتم B آزادی ۱۰ ۰ جمانه(تیرازیس)  جمعه  ۹۶/۱۱/۲۰ ۱۶٫۰۰  تبریز
۲۰ دور هفتم B استان مرکزی ۷ ۶ زنده یاد هوشنگ پروین  جمعه  ۹۶/۱۱/۲۰ ۱۷٫۰۰  تبریز
۲۱ دور هفتم B قزوین ۹ ۶ پالایش نفت آبادان  جمعه  ۹۶/۱۱/۲۰ ۱۸٫۰۰  تبریز

 

جدول رده بندی گروه C لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال تا پایان مرحله دوم:

ردیف نام تیم بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
۱ آبمیوه سجاد مشهد ۱۸ ۱۵ ۲ ۱ ۱۶۴ ۶۳ ۱۰۱+ ۳۱
۲ شرکت ساختمانی ماندنی ۱۸ ۱۴ ۲ ۲ ۱۶۶ ۵۸ ۱۰۸+ ۳۰
۳ صنایع روی خمسه زنجان ۱۸ ۱۴ ۳ ۱ ۱۶۴ ۶۸ ۹۶+ ۲۹
۴ آریانا ۱۸ ۶ ۱۲ ۰ ۷۰ ۱۴۵ ۷۵- ۱۲
۵ امید آزادی ۱۸ ۵ ۱۳ ۰ ۷۸ ۱۲۲ ۴۴- ۱۰
۶ فارس ۱۸ ۶ ۱۲ ۰ ۹۳ ۱۰۰ ۷- عدم حضور در مرحله سوم
۷ آینده سازان آزادی ۱۸ ۰ ۱۸ ۰ ۲۷ ۲۱۶ ۱۸۹- عدم حضور در مرحله سوم


نتایج مرحله دوم گروه C
 مسابقات:

بازی مرحله گروه تیم نتیجه تیم روز و تاریخ ساعت محل برگزاری
۱ دور اول C شرکت ساختمانی ماندنی ۵ ۰ فارس چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۹ زنجان
۲ دور اول C آینده سازان آزادی ۰ ۵ صنایع روی خمسه زنجان چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۰ زنجان
۳ دور اول C آریانا ۳ ۱۰ آبمیوه سجاد چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۱ زنجان
۴ دور دوم C امید آزادی ۵ ۰ آینده سازان آزادی چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۴ زنجان
۵ دور دوم C فارس ۰ ۵ آریانا چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۵ زنجان
۶ دور دوم C آبمیوه سجاد ۶ ۸ صنایع روی خمسه زنجان چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۶ زنجان
۷ دور سوم C آریانا ۲ ۱۵ شرکت ساختمانی ماندنی چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۸ زنجان
۸ دور سوم C آبمیوه سجاد ۹ ۶ امید آزادی چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۱۹ زنجان
۹ دور سوم C صنایع روی خمسه زنجان ۵ ۰ فارس چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۱ ۲۰ زنجان
۱۰ دور چهارم C صنایع روی خمسه زنجان ۷ ۱ امید آزادی پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۲ ۹ زنجان
۱۱ دور چهارم C آبمیوه سجاد ۴ ۴ شرکت ساختمانی ماندنی پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۲ ۱۰ زنجان
۱۲ دور چهارم C آینده سازان آزادی ۰ ۵ آریانا پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۲ ۱۱ زنجان
۱۳ دور پنجم C فارس ۰ ۵ امید آزادی پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۲ ۱۶ زنجان
۱۴ دور پنجم C شرکت ساختمانی ماندنی ۷ ۸ صنایع روی خمسه زنجان پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۲ ۱۷ زنجان
۱۵ دور پنجم C آینده سازان آزادی ۰ ۵ آبمیوه سجاد پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۲ ۱۸ زنجان
۱۶ دور ششم C فارس ۰ ۵ آبمیوه سجاد جمعه ۹۶/۱۱/۱۳ ۹ زنجان
۱۷ دور ششم C امید آزادی ۴ ۲ آریانا جمعه ۹۶/۱۱/۱۳ ۱۰ زنجان
۱۸ دور ششم C شرکت ساختمانی ماندنی ۵ ۰ آینده سازان آزادی جمعه ۹۶/۱۱/۱۳ ۱۱ زنجان
۱۹ دور هفتم C صنایع روی خمسه زنجان ۸- ۲- آریانا جمعه ۹۶/۱۱/۱۳ ۱۶ زنجان
۲۰ دور هفتم C فارس ۰ ۰ آینده سازان آزادی جمعه ۹۶/۱۱/۱۳ ۱۷ زنجان
۲۱ دور هفتم C امید آزادی ۲ ۱۱ شرکت ساختمانی ماندنی جمعه ۹۶/۱۱/۱۳ ۱۸ زنجان

 

انتشار توسط 8 تم

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>