خانه / اخبار شنا / امینی مدیر عامل موسسه طلایه داران به تشریح عملکرد فعالیت های این موسسه در سال ۹۶ پرداخت
امینی مدیر عامل موسسه طلایه داران به تشریح عملکرد فعالیت های این موسسه در سال ۹۶ پرداخت

امینی مدیر عامل موسسه طلایه داران به تشریح عملکرد فعالیت های این موسسه در سال ۹۶ پرداخت

به گزارش روابط عمومی موسسه طلایه داران ؛ امینی مدیر عامل موسسه به تشریح عملکرد فعالیت های این موسسه در سال ۹۶ پرداخت .

در ادامه این گزارش را می خوانید.

با نام و یاد خدا و عرض تبریک به مناسبت سال نو خدمت تمامی هم وطنان و تشکر و خسته نباشید به تمامی اعضای اجرایی ، مربیان ، ورزشکاران و اولیا ورزشکاران موسسه که در سال ۹۶ به پیشبرد اهداف مد نظر این موسسه ورزشی کمک نموده اند . همچنین از تمامی عزیزانی که با مشاوره و همیاری و مساعدت ما را در این مسیر یاری رسانده اند سپاسگزارم، خصوصا مدیریت محترم باشگاه پاس قوامین و استخر ۹ دی .

در سال ۹۶ موسسه ورشی طلایه داران فعالیت خود را در دو رشته ورزشی شنا و واترپلو و در سه پایگاه شمال ( استخر شهید کشوری ) ، مرکز ( استخر ۹ دی ) و غرب ( استخر پاس قوامین ) شهر تهران ادامه داد . متاسفانه به دلیل تغییرات مکرر مدیریت استخر مجموعه ورزشی شهید کشوری و نبود استخر مناسب دیگر جهت آموزش و تمرین شنا و واترپلو در منطقه شمال تهران ، فعالیت این پایگاه از خرداد ماه ۹۶ متوقف گردید که امیدواریم در سال جدید بتوانیم مجددا این پایگاه مهم را فعال نماییم . همچنین ما در صدد راه اندازی سه رشته ورزشی بدنسازی ، کوه نوردی و نجات غریق در این سال بودیم که شرایط لازم مهیا نگردید و این امر جزء اهداف و برنامه های پیش روی این موسسه است .

اهم فعالیت هایی که در سال ۹۶ انجام شد را می توان در چند بخش خلاصه کرد .

– تامین فضا و تجهیزات لازم :

یکی از مهمترین و سخت ترین اهداف و برنامه های ما تامین فضا و تجهیزات لازم جهت فعالیت کلاس های آموزشی و تمرینی موسسه در رشته شنا و واترپلو بوده و هست . در حال حاظراستخرها جز گرانترین و پرخرج ترین مکان های ورزشی در کشور محسوب می شوند که در اختیار نهاد ها و بخش های مختلف می باشند . به طور مثال ۳ استخری که در سال ۹۶ موسسه ما با آنها قرارداد داشته است در اختیار ۳ نهاد مختلف است . فدراسیون شنا ، بانک قوامین و شرکت توسعه که حداقل سالی یک بار استخرکشوری را به مزایده می گذارد . این یعنی ما با سه نوع تفکر ، شخصیت ، سیستم و هدف متفاوت طرف هستیم . به توافق رسیدن با این اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد آنهم با تاکید بر خواسته ها و اهداف خودمان بسیار سخت است و سخت تر از آن حفظ این فضاهای تمرینی و توافق ها در طول زمان با شرایط متغیر می باشد .

خوشبختانه در دو پایگاه استخر ۹ دی و پاس قوامین توانسته ایم به این مهم دست یابیم. از قبیل اختصاص فضای کافی در بهترین ساعت استخر ، عدم تغییر در زمان کلاس های اصلی در طول سال ، اختصاص لاین ۵۰ متر ( استخر ۹ دی ) و ۳۳ متر ( پاس قوامین ) برای شناگران ، تهیه لاین موج شکن استاندارد ، تهیه کلاه و توپ واترپلو ، دروازه واترپلو ، تجهیزات لازم آمادگی جسمانی در هر دو رشته  ، … و مهم تر از همه دریافت پایین ترین تعرفه ممکن برای شهریه ورزشکاران و حمایت مضاعف از ورزشکاران قهرمان موسسه .

امیدواریم در سال جاری بتوانیم ضمن حفظ و تقویت پایگاه های موجود ، پایگاه های خود را در سطح شهر تهران افزایش دهیم و فضا و تجهیزات لازم را برای فعالیت و عملکرد بهتر ورزشکاران موسسه که مهم ترین دغدغه مسئولان موسسه است را فراهم آوریم .

– کلاس های آموزشی و تمرینی:

از دیگر کارهای انجام گرفته در این سال تشکیل کلاس ها در سطوح مختلف برای آموزش ورزشکاران مبتدی تا سطح قهرمانی بود .

– نظم کلاس ها و روند ثبت نام ورزشکاران :

خوشبختانه در سال ۹۶ ما توانستیم ۱۲ ترم تعریف شده را به شکل منظم اجرا نماییم . شروع ، پایان و تعطیلی ها قبل از شروع ترم مشخص می گشت و  در طول سال تنها در چند جلسه خاص به دلیل همکاری با فدراسیون شنا تغییر برنامه داشتیم . همچنین سعی شد روند ثبت نام و پرداخت هزینه ورزشکاران به ساده ترین شکل ممکن انجام پذیرد. در سال ۹۷ سعی داریم به این روند نظم بیشتری بدهیم .

اعطای کارت عضویت موسسه در سال جدید یکی از اهداف ما در این خصوص می باشد .

– مسابقات شنای استان تهران :

در سال گذشته مسابقات متعددی اعم از جشنواره ، منطقه ای  و …  در سطح استان تهران برگزار گردید که شناگران منتخب موسسه در این مسابقات حضور داشتند و به مقام های متعددی هم دست یافتند .

– مسابقات لیگ برتر شنا :

پانزدهمین دوره لیگ برتر شنا با قهرمانی تیم موج های آبی به پایان رسید . تنها شناگر موسسه طلایه داران در این مسابقات احسان شفائیان بود که برای تیم پارس جنوبی مسابقه داد . این شناگر قدیمی موسسه که پس از ترک اردو های ملی از اردیبهشت ماه به مدت هشت ماه از تمرینات دور بود توانست با تمرینات فشرده سریعا به اوج برگردد و دو مقام دوم انفرادی با ثبت زمان های بسیار خوب در مرحله آخر را کسب کند. همچنین این شناگر موفق گردید هفت رکورد برتر شناگران موسسه در رده سنی عموم را ارتقا دهد .

-شرکت در مسابقات قهرمانی کشور واترپلو رده سنی ۱۲-۱۱ سال :

در تاریخ  ۲۵ تا ۲۸ تیرماه مسابقات قهرمانی کشور واترپلو در رده سنی ۱۱-۱۲ سال در استخر مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار گردید .

موسسه طلایه داران یک تیم راهی این مسابقات کرد و در پایان به مقام ششمی این دوره از مسابقات رسید . متاسفانه علی رقم برنامه های بسیار خوبی که طی سالیان پیش ما برای این گروه سنی تدارک دیده بودیم ، در ماه های پیش از مسابقه سه نفر از بازیکنان اصلی تیم به دلایل مختلف تیم را همراهی نکردند که در صورت حضور این بازیکنان قطعا به فینال مسابقات راه میافتیم .

ضمنا آدونیس آرتونیان دروازه بان خوش آتیه تیم به عنوان بهترین دروازه بان این مسابقات از سوی کمیته فنی مسابقات مشخص گردید .

– شرکت در مسابقات قهرمانی کشور واترپلو رده سنی ۱۴-۱۳ سال :

در تاریخ ۱۰ تا ۱۴ مرداد ماه مسابقات قهرمانی کشور واترپلو در رده سنی ۱۴-۱۳ سال در استخر نیروگاه شهر تبریز برگزار گردید . بازیکنان تیم طلایه داران که عملکرد بسیار خوب و چشمگیری در این رقابت ها داشتند ، در مرحله نیم نهایی تنها با اختلاف یک گل (۵-۴) مقابل میزبان مسابقات از راهیابی به فینال بازماندند و در پایان به مقام چهارمی این مسابقات دست یافتند .

لازم به ذکر است در مرحله گروهی، تیم طلایه داران در یک رقابت نفس گیر با اختلاف یک گل (۷-۶) بازی را به تیم سایپا قهرمان مسابقات واگذار کرد .

– مسابقات لیگ زیر ۱۷ سال واترپلوی کشور :

این مسابقات از آبان ماه تا بهمن ماه با حضور ۲۱ تیم برگزار گردید . تیم طلایه داران که بیش از هفتاد درصد بازیکنان آن را رده سنی ۱۳-۱۲ سال تشکیل می دادند ، در گروه A این مسابقات به مقام ششمی رسیدند و از صعود به مرحله فینال بازماندند .

این اولین حضور تیم طلایه داران در مسابقات لیگ زیر ۱۷ سال بود و هدف ما تنها کسب تجربه بازیکنان برای مسابقات سال های آینده بود . پیشرفت فنی بازیکنان و کسب نتایج بهتر در هر دوره این رقابت ها نشان از روند صحیح برنامه های ما در این مسیر داشت .

در پایان اینجانب و دیگر همکاران موسسه امیدوار هستیم که در سال جاری (۱۳۹۷) به فضل الهی و تلاش و حمایت اعضای موسسه بتوانیم به اهداف ترسیم شده دست یابیم و برنامه های پیش رو را به بهترین شکل  ممکن به سرانجام برسانیم تا به قدر توانمان در اشاعه فرهنگ ورزش در جامعه و کشف و پرورش استعداد های ورزشی سهیم باشیم و این امر  مهمترین هدف موسسه طلایه داران می باشد .

انتهای پیام

انتشار توسط 8 تم

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>